V centrech interaktivní výuky si studenti vyzkouší nejmodernější technologie

Článek - iKAP 26.10.2021 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

Centra interaktivní výuky (CIV) slouží jako sdílená inovativní centra vzdělávání, v nichž je polytechnická výchova obohacena o moderní technologie, kterými tyto třídy disponují. Kromě středních škol mohou tyto třídy využít také základní školy. Pražské školy tak mohou získat přístup k moderně vybaveným učebnám bez nákladných investic z vlastního rozpočtu.

Video z virtuálního otevření Centra interaktivní výuky na Střední škole automobilní a informatiky v pražské Hostivaři najdete zde.

Centra fungují jako zázemí pro společné sdílení znalostí a zkušeností mezi pedagogy základních, středních i vysokých škol, vědeckými pracovišti a dalšími subjekty působícími na poli vzdělávání v našem hlavním městě.

Přehled všech center interaktivní výuky najdete v sekci KROUŽKY a AKTIVITY.

Více informací o projektu iKAP2 a jeho konkrétních nástrojích najdete zde.

26.10.2021 Markéta Brücknerová Archivovaný článek