Hosté VŠEM – #HolkyzMarketingu

• akce již proběhla.

Hosté VŠEM – #HolkyzMarketingu

21. 6. 2022 / 17:0019:00

Naši pozvánku přijali jako další hosté v rámci přednáškového cyklu Hosté VŠEM holky z marketingu, konkrétně Nicole Karraová a Aneta Martinek.

„V projektu #HolkyzMarketingu věříme, že společně jsme silnější. A tak jsme vybudovaly platformu, která nabízí školení, přehled pracovních pozic nebo inspiraci. Pomáháme každému, ať už v marketingu pracujete nebo ne. Bez ohledu na věk nebo pohlaví.“

Holky z marketingu vzdělávají prostřednictvím webinářů, workshopů, mentoringu nebo akademie. Sdružují přes 30.000 žen ve facebookové skupině, kde si navzájem pomáhají. Pomáhají firmám nalézt nové zaměstnance, a tím i marketérům práci. Studenti se tedy mohou dozvědět, jak se dále vzdělávat i mimo školu, veřejnost taktéž. Jak se Nicol a Aneta k tomuto projektu dostaly a nastartovaly tím kariéru, co je baví a jak dělat práci snů v marketingu se dozvíte na přednášce s názevem #HolkyzMarketingu.

Přiřazeno k:
Datum: