Polytechnický workshop paní Michaely Randové

• akce již proběhla.

Polytechnický workshop paní Michaely Randové

7. 4. 2022 / 9:0016:00

Zveme všechny předškolní pedagogy, učitelky, tutory i mentory praxí, vedoucí, studenty pedagogických škol i asistenty.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete zde. Kapacita je 20 účastníků.

Polytechnický workshop bude rozdělen na teoretickou a praktickou část.

V teoretické části se budeme věnovat cílům polytechnické výchovy, jejím oblastem, integrací polytechnicky do školního vzdělávacího programu a rozvoji klíčových kompetencí. Budeme sdílet nejen své vlastní zkušenosti, ale načerpáme inspiraci také ze zahraničí.

V praktické části se seznámíme a budeme pracovat s polytechnickou stavebnicí polybox, ukážeme si dva ucelené projekty, které budete moci realizovat ve své praxi. V malých skupinách budeme tvořit podle návodů, konstruovat, kombinovat různé tvary a materiály a hlavně spolupracovat.

Cílem našeho setkání je především profesní rozvoj pedagogů v polytechnickém vzdělávání, osvojení dovedností plánovat a integrovat polytechniku do výchovně vzdělávacího procesu, pochopit polytechnické vzdělávání v kontextu s ŠVP a aplikovat nové inspirativní náměty do praxe v MŠ.

Přiřazeno k:
Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy
Datum:
7. 4. 2022
Čas:
Kategorie akce:
Seminář

DDM Hl. m. Prahy (Karlínské Spektrum)
Karlínské náměstí 316/7
Praha 8, 186 00 Česká republika