Čeština‎English

Elitní program Akademie VŠEM

Sledovat
Sleduje: 2
X

Sledovat

E-mail: *

Elitní program VŠEM je nadstandardní vzdělávací a tréninkový program, který se zaměřuje na rozvoj studijně nadaných studentů, kteří projevují aktivní zájem o své studium a budoucí profesní uplatnění, prostřednictvím přednášek z atraktivních oblastí, speciálně navržených pro Elitní program VŠEM  a zprostředkování úzké spolupráce s konkrétními společnostmi pro již vybrané pracovní pozice.

Elitní program je cílen na studenty, kteří mají motivační, studijní a odborný potenciál, respektive jsou ochotni jej rozvíjet nad rámec svých standardních studijních povinností, které jim následně pomohou s uplatněním na trhu práce již v samotném průběhu studia.

Studentům je zprostředkována spolupráce s vybranou společností nebo organizací, jejíž podnikání odpovídá výuce s cílem získání pracovní pozice po ukončení studia na Akademii VŠEM.

  • Studenti získají hlubší odborné znalosti, projdou tréninkem sociálních a manžerských dovedností, blíže se seznámí s praxí úspěšných mezinárodních firem v ČR nebo zahraničí.
  • Každý žák má k dispozici profesní mentoring ze strany manažerů a expertů, individuální přístup učitelů a neustálý kontakt s organizací.
  • Při výuce je kladen důraz na přirozené zapojení přednášejících z podnikové praxe tak, aby měli studenti možnost aplikovat získané teoretické poznatky a znalosti, respektive řešit reálné situace, se kterými se budou setkávat ve své profesní praxi.
Zobrazit více Zobrazit méně

Vypsané termíny

Aktuálně zde nejsou žádné nadcházející akce.

Pořadatel

Kontakty

Komentáře (0)

Napsat první komentář
Napsat komentář

Napsat komentář

Sledovat
Sleduje: 2
X

Sledovat

E-mail: *