Elitní program VŠEM

Elitní program VŠEM je nadstandardní vzdělávací a tréninkový program, který se zaměřuje na rozvoj studijně nadaných studentů, kteří projevují aktivní zájem o své studium a budoucí profesní uplatnění, prostřednictvím přednášek z atraktivních oblastí, speciálně navržených pro Elitní program VŠEM a zprostředkování úzké spolupráce s konkrétními společnostmi pro již vybrané pracovní pozice.

Studijní a profesní motivací studenta by mělo být uplatnění v konkrétní oblasti a pracovní pozici, respektive společnosti.

Elitní program je cílen na studenty, kteří mají motivační, studijní a odborný potenciál, respektive jsou ochotni jej rozvíjet nad rámec svých standardních studijních povinností, které jim následně pomohou s uplatněním na trhu práce již v samotném průběhu studia.

Studium a praxe

Jednotlivým studentům je zprostředkována spolupráce s vybranou společností nebo organizací, jejíž podnikání odpovídá realizovaným studijním oborům s cílem získání pracovní pozice ve středním a vyšším managementu po ukončení studia na VŠEM.

• Studenti získají hlubší odborné znalosti, projdou tréninkem sociálních a manažerských dovedností, blíže se seznámí s praxí úspěšných mezinárodních firem v ČR nebo zahraničí.
  • Každý student má k dispozici profesní mentoring ze strany manažerů a expertů, individuální přístup akademických pracovníků, lektorů a neustálý kontakt s organizací, do které po absolutoriu nastoupí.
  • Při výuce je kladen důraz na přirozené zapojení přednášejících z podnikové praxe tak, aby studenti měli možnost aplikovat získané teoretické poznatky a znalosti na skutečné problémy, respektive řešit reálné situace, se kterými se budou setkávat ve své profesní praxi.

Vypsané termíny

Pořadatel