Seznamovák VŠEM

Studentský klub VŠEM pořádá pravidelné seznamovací kurzy pro nově nastupující studenty. Je náročné nastoupit na školu a nikoho neznat. Složitější je však nastoupit na školu, kde nikoho neznáte, ale všichni ostatní už se znají.

Jedná se vždy o největší seznamovací akci na škole, pouze a jen v režii studentů VŠEM, kde mají nově nastupující studenti možnost poznat své nové spolužáky, získat tipy ke studiu od zkušených spolužáků a zároveň navázat kontakty, které se mohou v budoucnu velmi hodit.

• Seznamovák VŠEM je třídenní kurz, který se koná ve Sporthotelu Kácov. Pro zvýšení efektivity seznamování s těmi „správnými“ lidmi probíhá jeden turnus, kde jsou rozděleni bakalářské a magisterské studijní programy dle barev.
  • Informace o studiu na VŠEM získáte od studentů z vyšších ročníků, kteří vědí na co si dát pozor, jak vyřešit problém, s kým ho řešit a jak na zkoušky.
  • Těšíme se na prezenční i kombinované studenty, studenty bakalářské i navazujícího magisterského studia!
  • Jakékoliv své dotazy ohledně Seznamováku VŠEM prosím zasílejte zástupcům Studentského klubu VŠEM na e-mail studentskyklub@vsem.cz. VŠEM není organizátorem akce.

Vypsané termíny

Pořadatel