CHINCEN – mateřská škola, s.r.o.

Hledáte pro své děti kvalitní vzdělání, inspirativní a příjemné prostředí, individuální přístup a hlavně spoustu zábavy? Pak jste u nás správně. Co u nás najdete:

Přátelská atmosféra

Je pro nás důležité, aby se u nás vaše dítě cítilo příjemně, bezpečně a aby se do školky vždy těšilo. Ve školce udržujeme přátelskou atmosféru a vytváříme pozitivní prostředí.

Komplexní rozvoj osobnosti dítěte

Vzdělávací aktivity jsou koncipovány tak, aby děti všestranně rozvíjely. Podporujeme rozvoj logického myšlení, estetiky, kreativity i pohybových dovedností, a to formou her i prožitkových aktivit. Našim cílem je dát dětem velmi kvalitní vzdělání, které jim otevře do budoucna mnoho možností a směrů, kterými se mohou vydat. Zároveň se s dětmi naučíme poznávat svět kolem nás, jak se v něm orientovat a chovat. Poznáme odlišné kultury a díky tomu dáme dětem základ v mezinárodním prostředí. V dětech podporujeme rozvoj zdravého sebevědomí a vedeme je k samostatnosti.

Individuální přístup

U nás víme, že každé dítě je jiné. Díky vhodnému poměru učitel – dítě můžeme dětem nabídnout skutečně individuální rozvoj nejen v oblastech, které je zajímají.

Bilingvní prostředí (čeština a čínština)

Na děti u nás čeká jazykové prostředí podobné jako tomu je například v bilingvních rodinách. Na děti mluvíme současně oběma jazyky (česky a čínsky), A TO PO CELÝ DEN. Vytváříme pro ně prostředí a běžné činnosti, při kterých jazyky přirozeně poslouchají a používají. Pro výuku čínštiny jsou zahrnuty pravidelně také speciální výukové aktivity, které znalost čínštiny u dětí dále rozvíjejí (individuální rozvoj, čínské znaky, kultura apod.). Proč zrovna čínština? Podívejte se!

Angličtina

Jsme si vědomi, že angličtina je v současné době jakýmsi esperantem, proto i tento jazyk zahrnujeme do školních aktivit. Dvakrát týdně probíhá výuka základů angličtiny, zaměřená především na umění pojmenovávat věci, barvy, zvířata a činnosti okolo nás a základní komunikaci.

Variabilní docházka

Děti mohou naši školku navštěvovat nejen celý týden, ale například i jen vybrané dny, a to na celý den nebo pouze dopoledne či odpoledne.

Přijímáme děti již od 2,5 let věku

S výukou cizího jazyka je nejlepší začít co nejdříve, aby si ho dítě osvojilo jako svůj mateřský jazyk. Naši školku tak mohou navštěvovat děti již od 2,5 let.

Akreditace MŠMT

Od 1. září 2017 je naše školka registrována ve školském rejstříku vedeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Výuka a prostředí naší mateřské školy splňuje veškerá kritéria pro předškolní vzdělávání včetně kvalifikovaného pedagogického personálu.

Povinná předškolní příprava

S dětmi, které mají povinnou předškolní docházku, pravidelně každý den procvičujeme schopnosti a dovednosti, které musí znát při nástupu do základní školy. Zároveň jim však poskytujeme podmínky a podporu v tom, vědět toho mnohem více.

Zdravá a vyvážená strava

Strava pro děti je připravována z kvalitních potravin, kdy je kladen důraz na zachování výživových hodnot. V případě, že Vaše dítě je alergické na lepek, mléčné produkty nebo vejce, je možné se domluvit na upravené stravě.

Sídlo

Dřevná 382/2, 128 00, Praha 2