Evangelikální teologický seminář – Vyšší odborná škola teologická a sociální

Jsme vyšší odbornou školou nabízející studium teologie, sociální práce a pastorace. A k tomu jsme připojili pestrou nabídku Vzdělávacího institutu. Protože naším posláním je duchovně, odborně i prakticky připravovat pro službu v církvi i ve společnosti, studium je určeno všem, kteří se rozhodli prohloubit své znalosti, ať už z důvodů osobních, služebních či pracovních. Zároveň plně respektujeme příslušnost ke kterékoliv křesťanské církvi nebo společenství, resp. žádnou církevní příslušnost. V našem semináři sdružujeme studenty a vyučující z celé ČR i ze zahraničí. Vytváříme tak prostor pro budoucí spolupráci křesťanských služebníků napříč církvemi. Studovat můžete buď formou akreditovaných oborů vyšší odborné školy, nebo můžete využít služeb Vzdělávacího institutu ETS. Více podrobností o škole se dočtete v sekcích Historie, Hodnoty a Poslání.

Kdo mě bude učit?

Většina učitelů pracuje v oboru, který zároveň vyučují. Studentům tedy předávají to, co sami dobře znají a prakticky používají. Jsou mezi nimi zastoupeny všechny generace, muži i ženy a pocházejí z 6 různých církví. Více o vyučujících se dozvíte na stránce jejich profilů, kde se můžete inspirovat jejich příběhy.

Jak se do semináře přihlásit?.

To je jednoduché. Potřebujete jen kontaktovat studijní oddělení (studijni@etspraha.cz nebo 731 425 358). Nabídku všech oborů a forem studia najdete v záložkách Škola a Institut. Své služby nabízíme nejen jednotlivcům, ale také organizacím, neziskovkám, sborům i celým církvím. Nicméně pro studium semináře Vám nestačí se pouze rozhodnout, ale také potřebujete ve svém rozhodnutí vytrvat!

…a jak je to s církevní příslušností?

Naším zřizovatelem je Církev bratrská, ale vy, kdo již studujete nebo jste dostudovali, přicházíte z více jak 10 církví a dalších nezávislých společenství. Služby Vzdělávacího institutu nabízíme všem, kterým je blízká evangelikální teologie.

Fakulty

Meteorologická 181/2, 142 00, Praha 4