Mateřská škola a jesle PlayWisely, z.ú.

Centrum, sportovní školka a jesle PlayWisely® se nachází v klidové bezdopravní zóně 200 metrů od Kunratického lesa a nabízí lekce programu PlayWisely v českém i anglickém jazyce pro děti od 4 měsíců do předškolního věku, 5 dní v týdnu, dále jesličky pro děti od 18 měsíců a sportovní školku.

PlayWisely® pro nejmenší

PlayWisely® je ucelený, vědecky podložený a současně zábavný způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu dítěte od narození až do předškolního věku. Naším cílem je zapnout a vyladit smyslové, řečové, učící a pohybové dovednosti důležité pro rozvoj budoucích schopností. Naše komplexní metoda pomáhá rodičům rozlišit, co je v zájmu maximalizace rozvoje dítěte nejlepší a díky moudrému hraní prohlubuje vztah s dítětem. Více informací o programu a rezervace lekcí www.playwisely.cz.

Sportovní jesle a školka

Individuální přístup a vědecky podložený renomovaný česko-anglický výukový program.
Cílem naší soukromé mateřské školky a jeslí je pomoci dětem vybudovat pevné základy a vnitřní sebevědomí ve všech oblastech rozvoje tak, aby v budoucnu mohly zrealizovat své sny! Zaměřujeme se na individuálně vedený ucelený psychomotorický rozvoj dětí. Rozvíjíme soustředění, pozornost, paměť, řeč a logické myšlení s kartami PlayWisely®, komplexní pohybové dovednosti, jemnou motoriku, kreativitu a rytmus. Využíváme řadu moderních didaktických, montessori, PlayWisely® a sportovních pomůcek.

Držitel ocenění 1. místo Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj.

• pracujeme s kartami PlayWisely® na rozvoj řeči, soustředění, pozornosti atd. v českém i anglickém jazyce – (geometrické tvary, písmena, barvy, zvířata atd.)
  • pracujeme s didaktickými, montessori a PlayWisely® pomůckami na rozvoj jemné motoriky a smyslů
  • zábavnou formou rozvíjíme pohyb – každý den se věnujeme jiné pohybové oblasti (rovnováha, koordinace pohybů, chytání, házení, kopání, trefování, orientace v prostoru atd.)
  • dbáme na správné a bezpečné provádění pohybových aktivit
  • tvoříme – malujeme, razítkujeme, vystřihujeme, tvoříme z přírodních i umělých materiálů, recykujeme
  • zpíváme si písničky, říkáme říkadla a básničky v českém i anglickém jazyce
  • chodíme do lesa nebo na některé z okolních hřišť cvičit, běhat, skákat