Mateřská škola – ABC ACADEMY, s.r.o.

V anglické jazykové školce ABC Academy tvoří pedagogové a lektoři spolu s dětmi jednu velkou rodinu. Děti tak maximálně využijí svou jedinečnou schopnost naučit se další jazyk stejně přirozeně jako ten mateřský.

Všichni naši lektoři pocházejí z anglicky mluvících zemí – USA, Velké Británie, Irska, Kanady, Austrálie – a mají kvalitní zkušenosti s výukou dětí.

Naší velkou chloubou jsou divadelní představení pro rodiče, která pořádáme na konci každého semestru. Děti v oblíbené pohádce jako je Sněhurka a sedm trpaslíků, Gruffalinka nebo Petr Pan předvedou svou  zdokonalující se angličtinu a ještě se naučí zvládat ostych při veřejných vystoupeních. Při nacvičování a studování rolí si vždy užijeme spoustu legrace – s úsměvem jde přece všechno líp.

Seznamování dětí s dalším jazykem již v jeho raném věku se nám natolik osvědčilo, že nabízíme tzv. Španělská odpoledne s rodilým mluvčím z Mexika. Po  absolvování nepovinných Španělských odpolední byli někteří z našich žáčků schopni domluvit se natolik, že se dokonce zúčastnili mezinárodního kempu ve Španělsku.

Připravíme děti na školu

Předškoláčky připravíme na vstup do základní školy. V pravidelných lekcích předškolní výchovy se s našimi pedagogy věnují např. matematické představivosti, rozvoji slovní zásoby a logického myšlení. Naši žáčci jsou přijímáni na nejprestižnější soukromé, ale i státní základní školy (Nový PORG, Prague British School, Riverside School). Jsou chváleni za vysokou úroveň angličtiny, všeobecný přehled a zdravě sebevědomý projev. Jsme na ně právem pyšni!

Prostory, které máme k dispozici, jsou nadstandardní jak rozlohou tak zařízením.

Pražská školka na Žižkově

Sídlí v klidné vilové čtvrti. Ke školce patří krásná environmentální zahrada s pískovištěm, houpačkami trampolínou a dětskou zahrádkou, kde si děti pěstují ovoce, zeleninu a květiny. Důležitým obyvatelem naší zahrádky je naše milovaná želvička Chrisulka.

Roztocká školka

Je umístěna v  krásné vile Via Vestra. K dispozici má zahradu s pískovištěm, venkovní i vnitřní bazén, tělocvičnu a saunu. V blízkosti školky se nachází zrekonstruované školní hřiště plné houpaček a prolézaček.

Při péči o děti klademe důraz na zdravou výživu a dodržování pitného režimu. Dbáme na jejich častý pobyt na čerstvém vzduchu. Pravidelně do školky dochází oční lékař, dentální hygienistka a dětská psycholožka z Pedagoicko-psychologické poradny.

Pravidelně s dětmi jezdíme na ozdravné zimní i letní pobyty na horách, chodíme na výlety, navštěvujeme a aktivně se podílíme na různých kulturních akcích (divadélko, kouzelníci, dopravní hřiště, kino, ZOO).

Vidět školičku v akci je lepší než tisíc slov. Jedině tak poznáte, že naše výuka opravdu funguje. Přijďte! Rádi Vás uvítáme.

Sídlo

Čajkovského 390/33, 130 00, Praha 3