Mateřská škola Trojská labuť s.r.o.

Jedinečný projekt centra Trojská labuť tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Mateřská škola Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb. Soukromá jazyková školka Trojská labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

Nabízíme pestrou nabídku zájmových kroužků – sportovních, hudebních a výtvarných – plavání, keramika, jóga, balet, golf, tennis, judo, tanečky, notička, a další. Kroužky jsou vedeny profesionálními lektory.
Soukromá školka Trojská labuť v sousedství chráněné krajinné oblasti Trója je nejlépe vybavená mateřská škola v Praze.

Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, keramickou dílnou, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením.

Je rájem pro děti ve spojení zábavy s hravou, kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčí po celý den a certifikovaných pedagogů.

Spolupracujeme s klinickým logopedem a logopedickým preventistou, kteří dbají na správný vývoj řeči u dětí.

Součástí péče o děti je speciální pedagogická péče a systematická předškolní příprava. Naše děti úspěšně absolvují přijímací zkoušky do prestižních základních škol.

Jedinečný přístup péče o děti v malých skupinkách usnadňuje dětem adaptaci, učení anglického jazyka a všestranný rozvoj.

Školka Trojská labuť pečuje o všestranný rozvoj svých dětí. Každý týden chodí s dětmi na golfové hřiště a tenis , kde děti hrají pod dohledem profesionálních instruktorů. Mezi pravidelné aktivity patří i jízda na konících, pod odborným vedením profesionálního trenéra a dále ozdravný pobyt v solné jeskyni.

Soukromá školka Trojská labuť a jesle v Praze 8 se nachází v pěší vzdálenosti metra C – Kobylisy a tram zastávky Nad Trojou. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Při pohledu na mapu je patrné, že soukromá školka Trojská labuť je pohodlně dostupná z městské části Praha 8, Praha 7, Praha 9 a Praha 1.

Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Trojská labuť se nachází na adrese: Na Dlážděnce 732/50, Praha 8 Troja, 182 00. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku do školky či jeslé a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Od 1.8.2017 – 31.07.2019 je naše mateřská škola realizátorem projektu „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0005970 – Rozvoj profesních kompetencí pedagogických pracovníků a rozvoj spolupráce s rodiči v prostředí školy“, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy a spolupráci s rodiči dětí a žáků. Celková výše podpory činí 327.196,- Kč.

Sídlo

Na Dlážděnce 732, 182 00, Praha 8

Mgr. Alena Sapíková, DiS.
Ředitelka