Střední škola Podnikatelská akademie a základní škola, s.r.o.

Škola se nachází v blízkosti konečné stanice metra Háje, v příjemném a klidném prostředí na okraji Milíčovského lesa. Tato rozsáhlá přírodní rezervace zajišťuje vynikající zdravé a estetické prostředí. Budova školy byla v nedávné době rekonstruovaná. Vybavení školy je neustále průběžně modernizováno. V areálu školy jsou situovány tělocvičny, školní hřiště a jídelna.

Škola zahájila výuku 1. 9. 1992 a má se zajišťováním vzdělání v oblasti českého jazyka, anglického jazyka, matematiky, informatiky a ekonomiky dlouholetou tradici.

Naši zkušení pedagogové mají vstřícný a přátelský přístup k žákům. Rádi poradí a pomohou se zvládáním učiva v průběhu celého studia. Jsme rádi, když žáci využívají konzultační hodiny vyučujících.

Přátelská atmosféra

Jsme soukromá škola rodinného typu, kde se všichni žáci od 1. až do 4. ročníku znají. Budujeme mezi sebou příjemné prostředí tak, aby žáci naši školu rádi navštěvovali.

Stravování přímo v budově

V přízemí budovy školy je školní jídelna, žáci mají možnost výběru ze dvou jídel, přihlašování a odhlašování prostřednictvím elektronické komunikace.

Dobré dopravní spojení

Klasická školní budova se nachází nedaleko konečné stanice metra Háje na trase C. Od stanice metra mohou jít žáci pěšky, nebo mohou využít autobusy linek 125,136,154,170,175,183,213,226,227,240 a vystoupit na zastávce Horčičkova.

Možnost zajistit ubytování

Žáci, kteří nebydlí v Praze, využívají ubytování v Domovech mládeže (internátní ubytování). Rádi žákům pomůžeme při výběru a zajistíme kontakty na vhodné ubytování.

Sportovní a kulturní akce

V průběhu studia se naši žáci účastní sportovních soutěží, navštěvují divadelní představení, Žofínská fóra (setkání s politiky a podnikateli), přednášky, výstavy, besedy a s oblibou jezdí na adaptační a sportovní kurzy.

K Milíčovu 674, 149 00, Praha 4

Mgr. Kateřina Horáková, Ph.D.
Ředitelka školy