Unicorn University

Jsme soukromá vysoká škola Unicorn University a poskytujeme bakalářské a magisterské vzdělání v oblasti IT, datové analýzy a businessu. Nabízíme moderní výukové metody, jako jsou online studijní materiály, ale i prakticky orientovanou výuku, jež je založena na seminářích, celosemestrálních projektech, hackatonech a intenzivních workshopech. Navíc se můžete zapojit do Double Degree programu, který souvisí se studiem v zahraničí. Díky němu je možné získat hned dva bakalářské tituly v rámci jednoho studia, a to český a zahraniční (Bc. & BA).

Studenti na naší univerzitě kvitují především individuální přístup. Kromě toho máme také stoprocentní uplatnění absolventů, kteří si kariéru budují nejen v Česku, ale i v zahraničí. Velká část z nich si najde práci ještě v průběhu studia, a to díky povinným praxím, které si můžete zajistit v našich partnerských firmách jako Unicorn, Microsoft, Allianz, KPMG nebo Pojišťovna VZP. Naši pedagogové jsou zkušení odborníci z praxe, kteří se živí vývojem softwaru nebo působí na řídicích pozicích a mohou předávat znalosti z reálných projektů, na kterých se podílí i studenti. Příkladem je třeba projekt, který je vytvářen pro CERN. Jedná se o produkční databázi pro vnitřní detektor experimentu ATLAS, jež bude kolem roku 2024 uvedena do provozu. Dalším příkladem je vývoj softwaru pro Lawrence Berkeley National Laboratory. I díky těmto projektům můžete získat zkušenosti s prací na mezinárodní úrovni a cenné kontakty.

Fakulty

Unicorn Vysoká škola s.r.o.

V Kapslovně 2767/2