Vysoká škola kreativní komunikace

VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.

Naše bakalářské i magisterské programy Vizuální tvorba (se specializacemi Fotografie a audiovize, Grafický a mediální design, Animace a vizuální efekty), Literární tvorba (se specializacemi Komerční psaní v médiích, Literární tvorba) a Kreativní marketing a komunikace (se specializacemi Digitální marketing a komunikace, Kreativní marketing, Management v kreativním průmyslu) jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia budete pracovat na reálných zakázkách. NOVĚ NABÍZÍME STUDIUM MARKETINGU VE VARIANTĚ KOMBI (pro pracující) a od příštího akademického roku 2022/23 otvíráme Prague school of advertising – studium v anglickém jazyce.

A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol?
Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Na VŠKK máme vlastní reklamní agenturu, kde si můžete vyzkoušet práci na reálných zakázkách. Máme vlastní školní klub, kde pořádáme různé akce, večírky, promítání…

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti literární tvorby.

Cílem Vysoké školy kreativní komunikace je vychovávat profesionály v oblasti literární a vizuální tvorby, kteří se nebudou bát měnit svět k lepšímu.

V současné době probíhají přijímací pohovory i dny otevřených dveří on-line.

Fakulty

Sídlo