Základní škola Wonderland Academy s.r.o.

Wonderland Academy je trojjazyčná základní škola, jež buduje plynné vyjadřování v češtině a angličtině, a od druhé třídy i v třetím, volitelném jazyce (němčina, španělština, francouzština).

Základní výuka probíhá v českém a anglickém jazyce. Školní vzdělávací program Wonderland je koncipován tak, aby vyhovoval jak žákům s předchozí znalostí anglického jazyka, tak těm, kteří ji zatím nemají.
Zdůrazňujeme: Do naší základní školy se mohou hlásit i ty děti, které neumějí anglicky.
Nabízíme jedinečný individuální vzdělávací program. Až dosud jsme jej realizovali pouze pro děti předškolního věku. Na četné žádosti rodičů jsme se nyní rozhodli otevřít i úplný první stupeň základní školy, budovaný v duchu stejných zásad jako tolik úspěšný projekt školy mateřské. První až pátá – a perspektivně i první až devátá – třída ZŠ Wonderland však bude otevřena nejen dětem, které prošly našimi mateřinkami, ale všem dívkám a chlapcům ve věku 1. a 2. stupně základní školy.
Náš vzdělávací program nesou čtyři pilíře – vědomosti, kreativita, zábava, inspirace. Nabízíme školu, v níž se učení může stát nejen cílem, ale i příjemným dobrodružstvím a ve finále pak celoživotní cestou.
Průvodní brožura obsahuje všechny informace, které budete pro začátek ve Wonderland Academy potřebovat. Je rozdělena do tří částí. První část vám nabídne nahlédnutí do základů naší školy: dočtete se zde o filosofii programu Wonderland a o našich vzdělávacích principech, najdete informace o pedagogickém sboru. V druhé části uvádíme denní program školy. Třetí část obsahuje základní organizační a administrativní informace.

U Školky 880, 149 00, Praha 4

Mgr. Jan Voda