Dům dětí a mládeže Praha 6

Dům dětí a mládeže v Praze 6 je zařízení se šedesátiletou tradicí. Dětem, mládeži, jejich rodičům i ostatním nabízíme více než 200 pravidelných kroužků – počítačových, technických, uměleckých, dramatických, výtvarných, chovatelských a celou řadu zájmových útvarů sportovních včetně turistiky. Široké spektrum činností je vedeno profesionálními pedagogy nebo odborníky.
Dětem ve věku od 3 do 6 let nabízíme Centrum předškolních dětí Motýlek, který poskytuje komplexní vzdělávací program spojující zábavu se vzděláváním, nové zážitky a inspirativní prostředí s jistotou dozoru zkušených pedagogů.
Rekreace a dobrodružství – to jsou naše výlety, letní, příměstské a zimní tábory.
Připravujeme pro všechny výtvarné dílny, turnaje, soutěže, divadelní představení a umíme také velké akce pro 2000 – 3000 účastníků, příkladem je tradiční zářijová Akce Vypich aneb Zastávka Volný Čas.
Na dětském hřišti dopravní kázně (DHDK) u obory Hvězda vyučujeme 4. ročníky základních škol dopravní výchovu, odpoledne přicházejí děti ze školních družin.
Veřejnosti slouží dopravní hřiště později odpoledne a o víkendech. Pro děti zde byly vybudovány péčí hl. m. Prahy herní prvky pro nejmenší, pro starší 6m vysoká lanová pyramida, lanovka a lezecká stěna (k využití pod dohledem dospělého). Děti na jakémkoliv dopravním prostředku musí použít přilbu.
V areálech U Boroviček a na Vypichu nabízíme veřejnosti – jednotlivcům i zájmovým skupinám – možnost pronájmu víceúčelových hřišť.
Organizujeme soutěže a přehlídky vyhlašované MŠMT ale i ty, které sami vymýšlíme.
Školám, pedagogům a dalším zájemcům nabízíme vzdělávací programy a metodickou pomoc.

Sídlo

U Boroviček 650, 163 00, Praha 6