POZVÁNKA: Národní pedagogický institut zve na webinář o rozvoji kariérových kompetencí

POZVÁNKA 14.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

Rozvoj kariérových kompetencí je důležitým předpokladem pro dlouhodobou uplatnitelnost na trhu práce. Na webináři se zaměříme na možnosti zjišťování kariérových kompetencí u žáků, studentů a klientů.

Webinářem vás provedou lektoři Libor Komárek, Martin Navrátil a Eva Štefková.

• Libor Komárek představí přístupy k poznávání kariérových kompetenci a vlastní praktický nástroj pro jejich zjišťování, který je inspirací pro všechny, kdo rozvíjejí kariérové kompetence.
  • Zástupci Moravskoslezského paktu Martin Navrátil a Eva Štefková nasdílejí dobrou praxi podpory kariérových poradců na základních školách v rozvoji kariérových kompetencí (Career Management Skills – CMS) žáků, jaký má tato podpora dopad na školy a jakým způsobem se snaží jejich rozvoj měřit u žáků.

Webinář se koná 27. ledna od 15 do 17 hodin online na platformě MS Teams.

Přihlaste se přes registrační formulář. Link k přihlášení vám bude zaslán den před konáním webináře.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

14.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek