Kurz: Malba

Kurz je určen pro studenty a širokou veřejnost se zájmem o získání, nebo i upevnění základních znalostí malby olejovými barvami. Účastníci se seznámí s materiálem, pomůckami potřebných pro olejomalbu a poznají jedinečné vlastnosti olejových barev, jejich výhody i nevýhody oproti jiným typům barev. Naučí se teorii barev a míchání různých barevných odstínů. Během kurzu se studenti postupně dopracují od malování základních geometrických tvarů k realistickému zobrazování skutečných objektu a světa kolem nás. Cílem kurzu je zprostředkovat zájemcům určitou míru jistoty pro další možný vývoj v malbě. K dispozici bude jedno plátno pro každého účastníka, paleta, sada štětců a základní olejové barvy.

Časová dotace: 21,5 h.

Časové rozložení: 9 x 2 h 20m.; vždy pondělky od 10 do 12.20 hod. (U posledního kurzu proběhne 0,5 h. zhodnocení.)

Termín zahájení: 9. leden 2023 – 6. březen 2023

Vhodnost kurzu: studenti / učitelé / veřejnost

Výstupy: Certifikát o absolvování kurzu

Pořadatel kurzu: MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlášení je možné pouze přes portál CeRV CZ.

Vypsané termíny

Pořadatel

Adresa konání

Machkova 1646/II, 149 00, Praha 4