Čeština‎English

PODCAST EduKovaně: Lenka Procházková – vedoucí kanceláře CZELO v Bruselu

PODCAST 14.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

Podcast k poslechu najdete zde.

Hostem prvního dílu podcastu EduKovaně byla Lenka Procházková, vedoucí kanceláře CZELO v Bruselu.

Hlavní činností České styčné kanceláře pro vzdělávání a výzkum v Bruselu (CZELO) je podpora účasti českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech Evropské unie.

premiérovém dílu podcastu EduKovaně, který se zaměřuje na aktuální témata a trendy, jež hýbou světem mezinárodního vzdělávání, jsme si povídali s Lenkou Procházkovou. Jak konkrétně může kancelář, která od letošního roku patří k Domu zahraniční spolupráce, pomoci českému školství a vědě? Komu nabízí své služby? Jak můžou české vzdělávací a výzkumné instituce najít svého projektového partnera v Bruselu a kde si třeba naplánovat v sídelním městě Evropské unie schůzku?

Poslechněte si první díl podcastu EduKovaně a dozvíte se rovněž, jaké akce chystá kancelář CZELO v souvislosti s českým předsednictvím v Radě EU v roce 2022. Nenechte si ujít ani epizody podcastu Projektor o úspěšných projektech mezinárodního vzdělávání nebo příběhy studentů, stážistů, dobrovolníků a učitelů v podcastu Za hranicí z podcastové rodiny DZS on AIR.

(převzato z www.dzs.cz)

Zobrazit články autora

Markéta Brücknerová

Sledovat
Sleduje: 0
X

Sledovat

E-mail: *
14.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek
Zobrazit Skrýt

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Napsat komentář