GAUDEAMUS PRAHA: Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání 25. – 27. 1. 2022

POZVÁNKA 26.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

XIV. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2022 proběhne ve dnech 25. až 27. 1. 2022 na výstavišti PVA Expo Praha v hale 4. Veletrh bude pro veřejnost otevřen 25. a 26. 1. od 8 do 16 hodin a 27. 1. od 8 do 15 hodin.

Veletrh návštěvníkům nabídne 244 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult, vyšších odborných škol a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si budou moci vybrat z více než 7 000 studijních oborů. Na veletrhu budou zastoupeny univerzity a vysoké školy z osmi zemí světa. Budou zastoupeny vzdělávací instituce z České republiky, Rakouska, Francie, Německa, Irska, Spojených arabských emirátů, Velké Británie a Maďarska.

Cílem veletrhu je poskytnout studentům středních škol komplexní informace a poradenství pro maximální podporu při jejich klíčovém životním rozhodnutí, kterým volba studia po maturitě bez pochyb je.

Prioritou při pořádání veletrhu Gaudeamus je maximální bezpečí všech účastníků veletrhu. Z tohoto důvodu bude při pořádání veletrhu uplatňován soubor pravidel, tzv. Proticovidový štít, který na veletrhu zajistí bezpečné prostředí pro setkávání návštěvníků a vystavovatelů. Nejdůležitějším prvkem těchto pravidel je zajištění bezinfekčnosti všech účastníků. Všichni návštěvníci při vstupu na veletrh prokážou svoji bezinfekčnost (potvrzením o dokončeném očkování nebo potvrzením o prodělání Covidu-19 v uplynulých 180 dnech, studenti negativním PCR testem ne starším než 72 hodin). Vystavovatelé i organizátoři garantují bezinfekčnost veškerého personálu, který se bude podílet na přípravě i průběhu veletrhu. Jako další ochrana bude ve vnitřních prostorách veletrhu povinné nošení respirátorů, doporučené dodržování rozestupů 1,5 m a používání dezinfekce.

Pedagogové a výchovní poradci mohou k návštěvě veletrhu využít volné vstupenky. Volnou vstupenku obdrží každý pedagog po registraci na www.gaudeamus.cz

Registraci doporučujeme také všem studentům. Každý student zaregistrovaný na www.gaudeamus.cz má nárok na slevu na vstupné. Registrovaní studenti také získají přístup do Testu studijních typů a získají Průvodce budoucího vysokoškoláka se slovníčkem vysokoškolských pojmů.

Více informací najdete zde.

TZ gaudeamus.cz

26.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek