POZVÁNKA: Do konce srpna stihnete ještě čtyři workshopy Letní školy médií

POZVÁNKA 23.8.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

Vyšší odborná škola publicistiky pořádá v rámci Letní školy médií čtyři workshopy, na které je ještě možné se přihlásit. Více informací o workshopech naleznete níže a dále pak zde.

Workshop: Přesvědčivý mluvený projev / 24. 8. 2022

Vyzkoušíte si práci televizního moderátora. Nejprve si připravíte na vysílání zpravodajské relace texty (úprava textu, ověřování zdrojů, modulace textu). Zdokonalíte se v technice mluveného projevu a vy​zkoušíte si dechová, artikulační a modulační cvičení. Připravené moderátorské vstupy si zkusíte před kamerou ve školním studiu a dostanete zpětnou vazbu včetně doporučení k přesvědčivému mluvenému projevu.

Prožijte den ve společnosti profesionálů ze světa médií. Ti vám prozradí své triky. Nechte se inspirovat a získejte kromě nových zkušeností i nové kontakty.

Workshop: Jak nás dostává reklama / 24. 8. 2022

Reklama je všude. A i když se jí náš mozek i tělo podvědomě brání, najde si nás. Používá k tomu různé způsoby přesvědčování. Některé jsou na hranici citového vydírání, jiné zase odvádějí pozornost vtipem. Neunikne nikdo.

Workshop Jak nás dostává reklama je příležitostí podívat se detailně na metody, které reklamní tvůrci používají, aby nás dostali. Poznáte všechny aspekty účinné reklamy a metody, jak se jim naše pozornost brání.

Přihlásit se můžete ZDE.

Workshop: Otevřete svou mysl nápadům aneb kreativní myšlení v praxi / 25. 8. 2022

Žijeme v době, kdy lidskou práci stále více nahrazují stroje a do budoucna bude tento trend ještě více zesilovat. To, čím může člověk směle konkurovat, je jeho nápaditost a kreativita. Stroje pracují podle vytvořených programů a s novými nápady nepřicházejí. To je ještě stále úkol člověka a do budoucna také jeho hlavní působiště. Kdo bude schopen být kreativní, bude mít velkou konkurenční výhodu na pracovním trhu. Dnes se už ví, že se to bude týkat prakticky všech profesí.

Velké procento lidí má vlivem stresu fantazii zavřenou (zablokovanou) a kreativity není schopno. Lektorka vám nejenom ukáže, jak na tom se svou kreativitou jste, ale také se pokusí vaši mysl otevřít, nastartovat práci pravé mozkové hemisféry a odbourat bloky.

Workshop: Mobilní žurnalistika pro každého / 25. 8. 2022

Chcete rychle, kvalitně a snadno natočit, postříhat a odeslat záznam? Chcete vysílat živě?
Jste fanoušek podcastů? Nebo raději fotíte?
V tom všem vám mobil vyjde vstříc. Využijte potenciál Vašeho smartphonu.

Přihlásit se můžete ZDE.

Všechny workshopy se konají na adrese: Spálená 8, Praha 1.

23.8.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek