PODCAST EDUcast: O pomoci studentů učitelství během pandemie s Hanou Navrátilovou

PODCAST 31.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

Cenu EDUína za inovace ve vzdělávání letos získal Ústav školní pedagogiky, Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Porotu nejvíc zaujal jejich projekt Budoucí učitelé v akci: záchranný kruh školám a rodinám. Hostem EDUcastu je Hana Navrátilová právě z Ústavu školní pedagogiky. Jak celý projekt fungoval? Proč studenti nezůstali jen u doučování? A jaká slabá místa má státní plán na doučování?

Tento podcast k poslechu najdete ZDE.

Všechny epizody podcastu EDUcast najdete na Spotify.

O EDUcast:

Jak vybrat nejvhodnější školu pro vaše dítě? Jak je na tom český vzdělávací systém ve srovnání se zahraničím? A jsou ve školství u nás opravdu tak velké nerovnosti, jak se tvrdí? V EDUcastu s Veronikou Sedláčkovou a Pavlou Lioliasovou rozebíráme aktuální témata, která hýbou světem vzdělávání.

Zdroj: EDUin.cz

31.1.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek