POZVÁNKA: Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách

POZVÁNKA 21.2.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

NPI ČR Pardubice pořádá dvoudenní online konferenci s cílem podpořit vnímání digitálních kompetencí v revidovaných rámcových vzdělávacích programech jako průřezové součásti každého oboru vzdělávání a nabídnout konkrétní náměty k jejich ukotvení do ŠVP.

Jak začlenit digitální kompetence do všech vzdělávacích oborů, jak učit informatické myšlení, robotiku či programování a samozřejmě také jak promítnout změny RVP ZV v oblasti ICT do školního vzdělávacího programu základní školy? Odpovědi nabídne celostátní online konference s konkrétně a prakticky zaměřenými workshopy, které jsou zacílené na obsah a tvorbu školního vzdělávacího programu a ukázky dobré praxi při výuce informatiky.

Konference se koná 10.–11. března 2022.

Podrobnosti o konferenci včetně anotace workshopů a registrace na společnou plenární část i do jednotlivých workshopů najdete na webu revize.edu.cz.

Konference proběhne v prostředí ZOOM. Kapacita workshopů je omezená na 30 účastníků, online účast na plenární části je bez omezení.

Zdroj: Národní pedagogický institut ČR

21.2.2022 Markéta Brücknerová Archivovaný článek