Čeština‎English

Pozvánka WEC Expo v Praze nabídne studentům interaktivní výstavu (11.-13. října 2023)

POZVÁNKA 5.10.2023 Markéta Brücknerová Archivovaný článek

V termínu od 11.-13. října 2023 v Praze v prostorách Kongresového centra Praha proběhne 7th World Engineers Convention (WEC 2023). WEC 2023 je nejvýznamnější akce Světové federace inženýrských organizací (WFEO), která je pořádána každé čtyři roky na různých kontinentech jako největší světové setkání inženýrů, vědců, techniků, studentů, zástupců univerzit, průmyslu, výzkumu, médií a politické sféry. WEC 2023 představí nejpokročilejší současné i budoucí technologie založené na kybernetice, robotice nebo umělé inteligenci, které zásadně ovlivní energetiku, dopravu, průmysl, zdravotnictví a mohou přispět k řešení globálních problémů.

Součástí letošního kongresu v Praze bude WEC Expo, vědecká interaktivní výstava, která je svojí odborností určena středoškolským a vysokoškolským studentům a nabídne prezentaci firem, které představí své zajímavé projekty ze světa inženýrství.

Na co se mohou studenti i účastníci na WEC Expo těšit?

• Interaktivní stánek s virtuální realitou

• Zajímavosti ze světa green transport

• Vědecké pokusy

• Space sekce

• Studentská výstava – SOČ: výstava nejlepších odborných prací středoškolských studentů

• A mnohem více…

Na WEC Expo se budou prezentovat významné firmy jako je ČEZ, CzechInvest, Lasvit, iQLANDIA a další. Těšíme se na to, jak tyto firmy na WEC Expo představí své projekty a inovace. Bude to skvělá příležitost pro studenty a účastníky k objevování nejnovějších technologií a inspirace pro jejich budoucí kariéru v inženýrství.

Vstupné na výstavu je pro středoškolské a vysokoškolské studenty zdarma, ovšem vzhledem k limitované kapacitě se školy musí předem zaregistrovat na webových stránkách www.wec2023.com/wec-expo.

Pro více informací o 7th World Engineers Convention navštivte oficiální webové stránky www.wec2023.com

Zdroj: ČTK

Zobrazit články autora

Markéta Brücknerová

Sledovat
Sleduje: 0
X

Sledovat

E-mail: *
5.10.2023 Markéta Brücknerová Archivovaný článek
Zobrazit Skrýt

Komentáře k článku (0)

Napsat komentář

Napsat komentář